Description
| Composition | 50% Beef Tripe, 40% Chicken, 10% Lamb Offal |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 67% |
| Protein | 19% |
| Fat | 6% |
| Bone | 10% |
| Offal | 10% |
£1.65
156 in stock
| Composition | 50% Beef Tripe, 40% Chicken, 10% Lamb Offal |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 67% |
| Protein | 19% |
| Fat | 6% |
| Bone | 10% |
| Offal | 10% |
| Weight | 0.454 kg |
|---|