Description
| Composition | 50% Salmon Trim, 50% Chicken |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 70% |
| Protein | 20% |
| Fat | 6% |
| Bone | 10% |
| Offal | 0% |
£1.00
111 in stock
| Composition | 50% Salmon Trim, 50% Chicken |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 70% |
| Protein | 20% |
| Fat | 6% |
| Bone | 10% |
| Offal | 0% |
| Weight | 0.454 kg |
|---|