Description
| Composition | 33% Duck, 33% Turkey, 33% Chicken |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 65% |
| Protein | 20% |
| Fat | 8% |
| Bone | 20% |
| Offal | 0% |
£1.00
193 in stock
| Composition | 33% Duck, 33% Turkey, 33% Chicken |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 65% |
| Protein | 20% |
| Fat | 8% |
| Bone | 20% |
| Offal | 0% |
| Weight | 0.454 kg |
|---|