Description
| Composition | 80% Lamb Trim, 10% Lamb Bone, 10% Lamb Offal |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 66% |
| Protein | 15% |
| Fat | 14% |
| Bone | 10% |
| Offal | 10% |
£1.95
101 in stock
| Composition | 80% Lamb Trim, 10% Lamb Bone, 10% Lamb Offal |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 66% |
| Protein | 15% |
| Fat | 14% |
| Bone | 10% |
| Offal | 10% |
| Weight | 0.454 kg |
|---|