Description
| Composition | 100% Beef Tripe |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 71% |
| Protein | 14% |
| Fat | 4% |
| Bone | 0% |
| Offal | 0% |
£1.60
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Composition | 100% Beef Tripe |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 71% |
| Protein | 14% |
| Fat | 4% |
| Bone | 0% |
| Offal | 0% |
| Weight | 0.454 kg |
|---|