Description
Simply add a meaty bone to make this a complete meal
| Composition | 50% Beef Tripe, 50% Lamb Offal |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 72% |
| Protein | 14% |
| Fat | 4% |
| Bone | 0% |
| Offal | 50% |
£1.00
61 in stock
Simply add a meaty bone to make this a complete meal
| Composition | 50% Beef Tripe, 50% Lamb Offal |
|---|---|
| Quantity/Weight | ~454g |
| Moisture | 72% |
| Protein | 14% |
| Fat | 4% |
| Bone | 0% |
| Offal | 50% |
| Weight | 0.454 kg |
|---|